Competition winners

Cricket - Melbourne Test Match Winners

M. Cheema – Tarneit
A. Bhattacharjee – Wyndham Vale
K. Morison – Strathdale
L. Dwyer – Illowa
R. Singla – Melbourne
M. Healy – Koorlong
B. Jeffrey – Pakenham
C. Stirling – Langwarrin
R. Harkness – Narre Warren
I. Wright – Berwick
L. Missen – Colac
C. Bowman – Altona
D. Spinley – Toorak
K. Reynette-James – Botanic Ridge
D. Ringin – Rochester
B. Egan – Newington
B. Singh – Mickleham
D. Smith – Rosebud
K. Easton – Cohuna
S. Laursen – Koondrook
C. Wilson – Clayton 
A. Satherley Shea - Mansfield
K. Anns – Croydon
K. Tonna – Wallan
S. Sykes – Longford
J. Hoghton – Pakenham
S. Crooke – Richmond
P. Thakkar – Hoppers Crossing
E. Warner – Langwarrin
R. Cabraal – Glen Waverley
A. Wesley – Winchelsea
K. Shaginov – North Melbourne
M. Soan – Newport
P. Heane – Wandana Heights
Z. Zang – Bayswater
P. Hobday – Pakenham
J. Goswami – Camberwell
K. Hoare – Keysborough
N. Riley – Strathfieldsaye
G. Page – Melbourne
G. Papaioannou – Diamond Creek
R. Xavier - Shepparton

Cricket - Sydney Test Match Winners

G. Shipp – Bulli
A. Harrison – Zetland
A. Carynny – Gunnedah
P. May – New Lambton
C. Vieco – Rydalmere
K. Ulriksen – Alstonville
P. Billington – Catalina
A. Narayan – Liverpool
P. Garnsey – Wentworth Falls
R. Crisp – Harrington Park
G. Rook – Gosford
M. Doughty – Neutral Bay
C. Bendall – Narrabeen
C. Tilley – Collaroy
D. Houlihan – North Sydney
J. Vella – Annandale
A. Teves – Peakhurst
K. Sharma – Blacktown
G. Brandner – South Penrith
J. Ainsworth – Moss Vale
K. Holmes – Seven Hills
D. Bibby – Barham
G. Aneja – Quakers Hill
R. Arsenian – Canley Heights
J. Terensh – Ryde
D. Solari – Chipping Norton
B. Morrow – Albion Park Rail
L. Goulding – Bella Vista
S. Gough – Blacktown
A. Lovell - Springfield

Cricket - Adelaide Test Match Winners

M Renton - Royal Park
V Di Sisto - Adelaide
T Brand - Kimba
S Ostashkevich - West Richmond
K Byworth - Hallett Cove
L Meszaros - Blackwood
S Thrupp - Hope Valley
P Butler - Largs North
C McDonnell - Allenby Gardens
S Ellis - Truro
D Mcinnes - Kensington Park
J Youngson - Golden Grove
L Dimaria - St Peters
V Lewis - Ironbank
J Ey - Penola
S Chelin - Lockleys
R Gill - Golden grove

S Nixon - Encounter Bay 
H Kuchel - Murray Bridge
B Mahomet - Paradise
S Loveridge - Novar Gardens
V Moran - West Croydon
J Muenster - Glenelg North
P Hawkins - Flagstaff Hill
M Hill - Prospect
P Noonan - Minlaton
D Mathew - Windsor Gardens
B Garcia - Warradale
M Clemente - Flinders Park
P Twiggs - Modbury North
V Sweetman - Wingfield
L Zapotezny - Port Adelaide
V Barker - Hove

Cricket - Brisbane Meet and Greet - Winners

 R. Plukavec – Moorooka
T. Saxby – Plainland
L. Ellem-Allen – Hendra
J. Hill – Tingalpa
D. English – Gympie
V.Murray – Meridan Plains
B. Keaven – Ipswich
S. Macdonald – Gaven
M. Greenwood – Ferny Hills
J. Edelman – Bli Bli
A. Zipf – Coomera
G.Kirkpatrick – Darra
T. Huggins – Narangba

B. Nunn – Coomera
D. Squire – Merrimac
S. Clark – North Lakes
H.Shah – Eight Mile Plains
S. Jenkins – Arundel
G. Smith - Noosaville
C. Ellis – Morayfield
A. Reus – Bald Hills
S. Ma – Calamvale
P. Manthey – Bray Park
R. Gee – Nambour
J.Usic – Ashmore

Cricket - Brisbane Domain Test Match Day 3 - Winners

C. Ashton - Summerholm
S. Lal - Bald Hills
M. Halligan – Ipswich
P. Shergill – Cashmere
M. Sidhu – Heathwood
S. Atkins – Kedron
Y. Jenson - Palmview
C. Chittareddy – McDowall
J.Barnes – Wavell Heights
L.Sarup – Loganlea
J.Bickley – Toowong
B.Barton – Grantham

T20 Cricket Ticket Giveaway Competition Winners

Adelaide Brisbane Sydney Melbourne
 T Hoang, Darlington
A Jaiswal ,Henley Beach
A Smith, Hahndorf
J Ham, Salisbury Heights
C Loo, North Adelaide
K Schaumburg, Albany Creek
C Dyke, Kings Beach
K Barker, Little Mountain
J Henderson. Mount Gravatt East
M Gandevia, Albion
R Lawrence, Greenbank
L Deed, Drewvale
P Brittain, Bellara
D Diga, Birkdale
C Duniam, Bulimba
C Lam, Carlingford
T Parker, Penrith
G Lynch, Erskine Park
B Wheeler, Cremorne
A Kaur, Rosehill
C Whiteoak, Dolls Point
M Tudzarov, Warrawong
F Iqbal, Liverpool
M Vincent, Wagga wagga
D Macphee, Hunters Hill
A Sharma, Cranbourne East
R Condie, Croydon Hills
J Zernell, North Melbourne
J Black, Dingley Village
M Goudie, Brighton
G Stapleton, Berwick
D Sen, Balaclava
D Lawrence, Brown Hill
S Corden, Mansfield
C Mullin, Laverton North

Angry Birds 2 Competition Winners

Adelaide Brisbane Sydney Melbourne
P McLaughlan, Lancefield  
D Tong, Burwood East 
E Sakaguchi, West Melbourne  
A Pino, Woorinen  
S Gilkison, Elsternwick  
M Shiels, Lorne  
N Baxter, Clyde North  
I Sari, Craigieburn  
B Hutchins, Numurkah
L Reeve, Blackstone  
P Doherty, Pacific Pines  
K Bayley, Pipers Point  
N Jarrett, Ashmore  
C Dhirwani, Lawton  
S Hering, Greenbank  
A Horne, Benowa  
C Wintour, North lakes  
T Tran, Calamvale   
E Paule, Birkdale
J Kaur, Queanbeyan  
F Aspinall, Minto  
P Gregory, Baulkham Hills  
C Orchard, Miller  
A Forshaw, Windale  
T Cooper, Beverley Park  
S Palfreeman, Fairlight   
J Lo, Maroubra  
C Kokotas, Parramatta  
R Thota, Parklea
T Dang, Kingswood  
M Sherriff, Keith   
C Brown, Blackwood  
B Mildren, Lonsdale  
I Kornetzke, Craigmore   
S Lomman, Mclaren Vale  
C Brown, Morphett Vale   
B Antoney, Cheltenham   
L Tharaldsen, Brompton   
F Saeedi, Glenunga   
R Smart, Surry Downs

Voice of the Customer Research Survey

Competition Prize Draw for 9.7” Apple iPad with 32GB Storage

Prize Draw 2

Nathan Bosveld of Croydon Park, SA

Prize Draw 1

G. Ruiz of Marsden Park, NSW

NSW Permit No. LTPS/19/04086

Win a Trip to the 2019 Ashes

Gregory Burke of Albany Creek
Lucy Pappas of Warrnambool
Gregory Costa of Caringbah
Rajnesh Koul of Castle Hill
Allison Smith of Eastern Creek

Authorised under NSW Permit No. LTPS/19/32172 and SA Permit No. T19/235.

Cricket Ticket Giveaway - Brisbane 24-27 January 2019

R. Swain of Hope Island
R. Hopfner of Kedron
J. Adams of Mango Hill
A. Pearce of Morningside
R. O’Gorman of Camp Hill
M. Montgomery of Robina
A. Singh of Hope Island
J. Brooker of Robertson
L. Pole of Ormeau
C. Battersby of Burpengary
K. Bork of Waterford West
S. Young of Birtinya
W. Harper of Newtown
A. Whyte of Lawnton
J. Vardy of Beenleigh
G. Ribic of Pacific Pines
E. Blake of Aspley
R. Redding of Indooroopilly
A. Cutting of Springfield Lakes
R. Ivinson of Hillcrest
J. Grady of Noosaville
K. Sands of Palm Beach
J. Ram of Bracken Ridge
N. Chambers of Elanoa
M. Bramwell of Ripley
J. Tarpey of Oxenford
L. Sandham of Maleny
Y. Sheth of Augustine Heights
J. Trappett of Strathpine
J. Usic of Ashmore
D. Ross of Cooroy
T. Van Burck of Paradise Point
R. Dutton of Albany Creek
E. Faure of Wakerley
J. Looker of Sunshine Coast
N. Hamilton of Stretton
L. Ross of Currumbin Waters
J. Harol of Sheldon

Cricket Ticket Giveaway – Melbourne 18 January 2019

R. Anthon of Elm Way
L. McNamara of Epsom
M. Rehmanjan of Parkville
D.Wilson of Essendon North
S. Tatti of Clayton
D. Grech of Strathmore
K. Moylan of Warrandyte
V. Yellampalli of Mount Waverly
N. Singh of Point Cook 
K. Than of Surrey Hills
S. Karer of Glen Waverley

Cricket Ticket Giveaway - Adelaide 15 January 2019

C. Aranha of St Clair
G. Thomas of Warradale
L. Violi of Wynn Vale
C. Hoare of Mount Barker
R. Drewer of Gawler East
K. Patel of Enfield
A. Das of Erindale
L. Mihaljevic of Northfield
C. Baldwin of Glenelg
T. Burdett of Stepney
D. Crouch of Klemzig
M. Germein of St Peter’s
S. Singh of Whittington
K. Cooper of Port Augusta
B. Lomas of Magill
J. Purdy of Flagstaff Hill
G. Veron of Strathalbyn

Cricket Ticket Giveaway – Sydney 12 January 2019

M. Ashlin of Wattle Ponds
R. Cairns of Merrylands
J. Mcllroy of Albury
N. Hughan of Mount Druitt
J. Symonds of Leumeah

Cricket Ticket Giveaway – Sydney 03 - 06 January 2019

P. Pradhan of Harris Park
I. Rigby of Beacon Hill
V. Hampaul of Brighton le Sands
C. Randall of Shellharbour
G. Chamberlain of Oatley
N. Inglis of Pendle Hill
P. Bodiwala of Mascot
C. Ascoli of Swansea
C. Brodhurst of Dapto
M. Edwards of Nelson Plains
K. Tham of Surry Hils
A. Dhanpal of Ariah Park
J. Sandhu of Raby
K. Miller of Empire Bay
A. Zappala of Tomakin
N. Bhatt of Rooty Hill
J. Hughes-Smallwood
A. Barai of Hillsdale
R. Hira of Greystanes
S. Taylor of Unanderra
G. Smith of Muswellbrook
D. Evans of Botany
N. Gounder-Chre of Terrigal
V. Singwan of Bullaburra
P. Singh of Liverpool
D. Iyer of Pennant Hills
G. Kumar of Rosehill
K. Heng Ng of Rouse Hill
T. Gottlieb of Woollahra
K. Beauchamp of Ettalong
D. Champ of Rose Bay
K. Rebello of Leppington
A. Paul of Wagga Wagga
K. Foster of Baulkham Hills
M. Pearce of Albion Park
S. Mourched of Austral
T. Gottlieb of Woollahra
B. Rodricks of Guildford West

Cricket Ticket Giveaway – Melbourne 26 – 29 December 2018

A. Owen of Mornington
J. Njai of Springvale South
C. Murray of Kyabram
A. Houlihan of South Melbourne
C. Phillips of Montmorency
J. Fraser of Aspendale
T. De Lanerolle of Abbotsford
S. Naidoo of Ashwood
K. Viradiya of Hawthorn
M. Comerford of Beaconsfield
D. Cariss of Sunbury
T. Edwards of Frankston South
P. Kalny of Diggers Rest
V. Yellampalli of Mount Waverley
L. Beard of Springvale
M. Vujhini of Tarneit
Y. Saripalli of Pascoe Vale
S. Russell of Hillside
Z. Rodgers of Brunswick West
G. Coker of Wantirna South
K. Pope of Camberwell
J. Garlick of Murrumbeena
M. Bhavsar of Lyndhurst
R. Deol of Narre Warren South

Cricket Ticket Giveaway – Adelaide 06 - 09 December 2018

T. Kleinig of Blackwood
M. Kandasamy of Vale Park
P. Tonkin of Yorketown
M. Kular of Vale Park
K. Songer of Hewett
P. Tucker of Ingle Farm
D. Cooke of Edwardstown
B. Hanna of Colonel Light Gardens
J. England of Taratap
A. Kumar of North Adelaide
J. Youngson of Golden Grove
P. Powell of Osborne
J. Clarke of Hallett Grove
C. Aranha of St Clair
G. Vernon of Srathlbyn
N. Apps of Blair Athol
V. Moran of West Croydon
S. Diener of Kapunda
M. Baldwin of Hillbank
C. Hoare of Mount Barker
R. Sale of Henley Beach
G. Constanzo of Salisbury Downs
K. Cooper of Port Augusta
D. Wegener of Naime
R. Jenkins of Balaklava
J. Paiva of Glenalta
S. Burgemeister of Waikerie
H. Boparai of Klemzig
D. Hendry of Rosewater
D. Lee of Campbelltown
M. Mitchell of Largs North
S. Angrish of Magil
Y. Stokes of Parkside
B. Grose of Woodville North
G. Watson of Klemzig
A. Moverley of Evanston Gardens
T. Jamion of Aberfoyle Park
M. Derrington of Naracoorte
P. Mason of Flinders University
A. Yelleshwaram of Beverley
P. Abbott of West Croydon
S. Fuller of Seacliff Park
I. Irfan of Mitchell Park
N. Rahman of Brooklyn Park
K. Schmidt of North Adelaide
B. Wray of Glandore
M. Chebotenko of Marden

Cricket Ticket Giveaway – Sydney 25th Nov 2018

G. Kumar of Rosehill
R. Perz of Greenacre
M. Prajapati of Westmead
H. Sozer of Granville
R. Burns of Tumbi Umbi

Cricket Ticket Giveaway – Melbourne 23rd Nov 2018

P. Sanders of Point Cook
A. Kiely of Rosebud
S. Bahri of Springvale South
J. Holford of Hawthorn
M. Nikolaidis of Doncaster
A. Vangala or Tarneit
U. Hewagama of Glen Waverley
M. Lawry of Calivil
A. Brouwer of Cheltenham
L. Rathman of Paynesville

Cricket Ticket Giveaway – Brisbane 21st Nov 2018

Y. Wilkinson of Forest Lake
P. Ireland of Yeerongpilly
R. Whitney of Yeronga
S. Bond of Clontarf
S. Carkeet of Gympie
D. Burnett of Labrador

Cricket Ticket Giveaway – Gold Coast 17th Nov 2018

T. Baxter of Wellington Point
N. Cole of Wurtulla
J. Lampacher of Wellington Point
S.Hall of Nerang
G. O’Hara of Parkwood
J. Legros of Edens Landing
C. Bright of Worongary
M. Kettleton of Thornlands
I. Al-Patti of Sinnamon Park
H. Murray of Runcorn

Cricket Ticket Giveaway – Adelaide 9th Nov 2018

D. Griffiths of Royal Park
M. Parker of Golden Grove
K. Shah of Northgate
W. Gray of Oaklands Park
W. Brook of Norwood
T. Joshi of Ashford